Slide background
Slide background
Slide background

Produkcja

Firma zajmuje się głównie produkcją systemów wizualnych reklamy zewnętrznej i wewnętrznej. Park maszynowy stanowiący integralną część z umiejętnościami pracowników, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, tworzy nasz główny atut, aby móc zaoferować produkt najwyższej jakości w optymalnej cenie.
 

kx7

JETRIX KX7

Nowa seria JETRIX KX7 do druku UV o polu roboczym 250×300 cm , to solidne rozwiązanie cechujące się wysoką jakością druku przy jednoczesnym zachowaniu wysokich prędkości. Wykorzystuje nowej generacji głowicę Konica Minolta 1024 ( 6 pico litra), która oferuje prędkość do 60 m²/h i maksymalną rozdzielczość druku do 1440 dpi. Jest również wyposażona w nowy system roll-to roll o szerokości 219 cm. System druku realizowany jest przez 14 głowic drukujących w kolorach CMYK, dodatkowo kolor biały i primer (do druku na szkle lub innych materiałach wymagających powierzchni chłonnej).
Najbardziej unikalną cechą modelu jest nowy tusz UV Jetrix Primer – o wzmocnionej trwałości. Opatentowany tusz jest specjalnie zaprojektowany, aby zagwarantować maksymalną przyczepność do wielu podłoży, takich jak szkło, akryl i metal, bez konieczności stosowania podkładu.

flora

Ploter solwentowy FLORA

Ploter solwentowy FLORA jest nowoczesną drukarką wielkoformatową wyposażoną w najnowszej generacji głowice drukujące Fujifilm (Spectra) StarFire 1024SG – 25pl. Użyta technologia gwarantuje jednocześnie bardzo wysoka jakość druku i bardzo duże szybkości pracy (do ok. 200 m.kw. na godzinę w wersji 4-ro głowicowej).Drukarka wyposażona jest w system podawania mediów różniący się od większości rozwiązań chińskich. System rozwijania materiału pozwala na używanie ciężkich rolek materiału(do 120 kg). Stabilność podawania mediów można zwiększyć dodatkowo stosując dodatkowe(opcja) adaptery do rolek. Adaptery do rolek o dużej średnicy pozwalają na stabilny druk na papierze BBS i foliach. Maszyna standardowo wyposażona jest w system odbioru zadrukowanego materiału. FloraXtra 320G wyposażona jest w nowatorski system podgrzewania mediów przez i podczas druku pozwalający bezproblemowo podgrzewać stół pod głowicami drukującymi oraz zapewniający bardzo stabilną temperaturę na pełnej szerokości zadrukowywanego materiału.Materiał zadrukowany suszony jest na podgrzewanym stole dodatkową zewnętrzną przemysłową suszarką.

aj1000

Roland AdvancedJET

Ploter solwentowy Roland AdvancedJET jest najszybszym ploterem w swojej klasie i idealnym narzędziem przy wysokonakładowej produkcji reklam i przy nagłych zamówieniach. AJ produkuje billboardy, banery, grafikę samochodową osiągając przy tym maksymalną prędkość 90 m²/h. Głowice o szerokości 72 mm z 510 dyszami i wielkością kropli 35 pl zapewniają świetną jakość przy prędkości druku 45m²/h.
Maksymalna rozdzielczość 720 x 720 dpi i druk w 6 kolorach CMYKLcLm zapewnia świetną kolorystykę i płynne przejścia tonalne. Atrament jest odporny na ścieranie i alkohol. Aby zapewnić bezproblemową pracę na różnych materiałach głowicę drukującą można łatwo ustawić w trzech pozycjach – niskiej, średniej i wysokiej. Wysoka gęstość atramentów zapewnia relatywnie niskie koszty druku.

xj740

Roland XJ 640

Posiadamy trzy plotery drukujące Roland SOLJET , które są bezkonkurencyjne w klasie maszyn 1,6 m – 1,8 m. XJ jest maszyną przeznaczoną dla najbardziej wymagających użytkowników ploterów drukujących. Ploter produkcyjny o najwyższej jakości dostępnej na rynku. Idealny do druku grafiki wystawowej, banerów, plakatów, grafiki samochodowej oraz wielu innych.
Dostępne w dwóch szerokościach 64 i 74 cale, drukujące w sześcioma kolorami (CMYKLcLm) lub czterema kolorami (CMYK), plotery serii XJ zostały zbudowane na odświeżonej technologii SOLJETów aby osiągnąć wyjątkową jakość na wyższych prędkościach druku. Osiągając maksymalną prędkość druku 42.6 m²/h XJ został stworzony do druku grafiki wewnętrznej i zewnętrznej w tym banerów, szyldów, grafiki pojazdowej, grafiki podświetlanej i wielu innych. Ploter ekosolwentowy może drukować na wielu materiałach np. folii, banerze, papierach, tkaninach. Seria XJ została wyposażona w automatyczny system konserwacji, który oszczędza atrament i czas, zmniejszając ogólne koszty.

cnc-01-001

CNC Energy 4121

Przemysłowy ploter frezujący CNC Energy 4121, jest przeznaczony do frezowania 3D i 2D różnych materiałów poddających się obróbce skrawaniu ze szczególnym uwzględnieniem takich jak: kompozyty, pleksa, PCV, ABS, teflon, poliamid, żywica LAB, PRO LAB, aluminium, mosiądz, mdf, hdf, sklejka, płyta wiórowa, drewno itp. Oprócz wrzeciona, ploter wyposażony jest również w nóż oscylacyjny pneumatyczny, który umożliwia cięcie takich materiałów jak: pcv, pianka, skóra, karton, tektura falista itp. Nóż oscylacyjny rozszerza w znaczny sposób możliwości produkcyjne urządzenia. Nóż zainstalowany jest obok wrzeciona frezującego wraz z nożem do cięcia pod kątem 45 stopni. System z aktywnym kółkiem bigującym, pozwala na wykonanie całego procesu produkcji opakowania kartonowego w jednym nieprzerwanym cyklu produkcyjnym.

pro-spirit-01-001

LaserPro Spirit GLS

LaserPro Spirit GLS jest flagowym modelem wśród ploterów laserowych z zastosowaniem uniwersalnym, z dużym polem roboczym o wym. 960×610 mm. Dzięki zastosowaniu łożyska liniowego na osi X zwiększono wydajność urządzenia – prędkość grawerowania do 2000 mm/s, funkcjonalność i wygodę obsługi zwiększono dzięki zastosowaniu: SmartBOX – wentylowany i dowolnie konfigurowana skrzynia do cięcia, SmartLIGHT – oświetlenie pola roboczego, SmartMemory – nieulotna pamięć projektów, SmartPIN – zdejmowany czujnik systemu Auto Focus. Nowy pulpit sterowniczy z rozbudowanym oprogramowaniem sterującym poszerzył możliwości zastosowań maszyn Spirit GLS. Soczewka standardowa 2″, opcjonalne 1,5″, 2,5″, 4″. Urządzenia te są stosowane między innymi do:

 • grawerowanie i znakowanie na metalach powlekanych lub anodowanych,
 • grawerowanie i wycinanie stempli w gumie,
 • grawerowanie i cięcie tworzyw sztucznych – pleksi, akryl i inne,
 • grawerowanie na długopisach i innych podarunkach reklamowych lub okolicznościowych,
 • grawerowanie breloczków do kluczy, numerków na drzwi, numerków do kluczy, identyfikatorów i innych tabliczek imiennych,
 • grawerowanie i cięcie drewna i kartonu na dyplomy, elementy konstrukcyjne, makiety,
 • grawerowanie tabliczek systemów informacji wewnętrznej do korytarzy i pomieszczeń biurowych, urzędów, banków, zakładów itp.,
 • grawerowanie tabliczek znamionowych na blachach aluminiowych powlekanych lub anodowanych,
 • grawerowanie tabliczek opisowych do szaf sterowniczych, przełączników, zaworów,
 • niezniszczalne znakowanie drogich urządzeń, części i innych elementów wymagających trwałego oznakowania,
 • cięcie elementów konstrukcyjnych z tworzyw sztucznych i drewna do produkcji makiet architektonicznych i reklam.
gietarka-gt

Giętarka GT1004

Giętarki do materiałów termoplastycznych serii GT są doskonałymi urządzeniami wspomagającymi obróbkę tworzyw sztucznych. Zostały one zbudowane w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenia w tej dziedzinie. Giętarka GT1004 pozwala na obróbkę większości materiałów termoplastycznych takich jak: PMMA (pleksi), PC (poliwęglan), PS (polistyren), PETG (poliester), PVC (polichlorek winylu), etc. Giętarka umożliwia również zgrzewanie niektórych tworzyw sztucznych. Proces nagrzewania materiału jest realizowany za pomocą elementu grzewczego w postaci drutu oporowego. W giętarce do plexi GT1004 zastosowano nowatorski proces sterowania parametrami procesu grzewczego poprzez regulację mocy urządzenia oraz czasu nagrzewania materiału. Urządzenie pracuje na napięciu bezpiecznym dla operatora tj. do 24 V. Giętarka GT1004 została zaprojektowana z myślą o użytkownikach dla których ważne są takie cechy jak wydajność oraz szybka możliwość konfiguracji urządzenia pod określone zlecenie. Przewagą urządzenia GT1004 nad innymi jest fakt zastosowania czterech stref grzewczych, co bezpośrednio wpływa na wysoką wydajność urządzenia. Każda listwa grzewcza posiada możliwość osobnej regulacji parametrów pracy (czas grzania, moc). Ważną zaletą jest fakt, iż listwy są ruchome, co pozwala nam na dowolne rozmieszczenie ich na stole roboczym.

thermocut-pro

Ploter termiczny ThermoCut Pro

Ploter termiczny jest urządzeniem sterowanym komputerowo, używającym tytanowego drutu oporowego, rozgrzewającego się do temperatury około 800°C. Wydzielane przez drut ciepło powoduje parowanie materiału w jego najbliższym otoczeniu, co daje efekt „cięcia”. Cyfrowe sterowanie parametrami pracy plotera, w połączeniu z możliwością tworzenia własnych bibliotek materiałów sprawia, że wycinane elementy charakteryzują się niespotykaną precyzją wykonania. Wykorzystanie wielu dostępnych technik wykończeniowych pozwala na stworzenie iluzji różnorodnych materiałów. Powstałe w ten sposób projekty są bardzo atrakcyjne wizualnie i cenowo.

Plotery termiczne THERMOCUT umożliwiają wycinanie dowolnych przestrzennych obiektów w materiałach o gęstości do 60 kg/m3 i poddających się obróbce termicznej, takich jak: styropian, styrodur, pianka poliuretanowa i inne.

summacut

Ploter tnący Summa

Plotery te, dzięki możliwości zainstalowania nowego systemu OPOS X, są idealne do tworzenia wszelkiego rodzaju nalepek i stickerów w procesie cięcia po obrysie. Plotery serii D stanowią połączenie konstrukcji plotera serii T z głowicą taką jak w ploterach SummaCut.
Udoskonalony system odczytywania markerów radzi sobie z każdym typem farby/atramentu oraz bez problemu odczytuje zalaminowaną grafikę. Max. obszar cięcia wynosi 138 cm.

laminarka-01-001

Laminarka MK 1600 Plus

Najpopularniejszy laminator tej klasy w Polsce. Możliwość laminowania z roli na rolę, grubość laminowanego produktu do 23 mm – czyli można laminować wszystkie twarde materiały do tej grubości, poza tym laminator ma możliwość podgrzania jednego z wałków do temperatury 120 stopni, co można wykorzystać przy laminowaniu wydruków na papierze, w przypadku laminowania wydruków na folii, podgrzewamy wałek do 40-50 stopni, wtedy laminat robi się plastyczny i bardzo dobrze łączy się z folią, eliminując jakiekolwiek pęcherze powietrza. Obszar pracy do 1,52 m (wchodzą media do 1,60 m).