Slide background
Slide background
Slide background

Folie samoprzylepne

Do druku używamy różnego rodzaju folii samoprzylepnych, które dobierane są w zależności od materiału aplikowanego, kształtu i czasu ekspozycji. W ofercie znajduje się pełny wachlarz ich rodzajów.
Folia monomeryczna – najtańszy rodzaj folii, która stosowana jest na mało wymagające kształty. Zaleca się ją jako aplikacje na powierzchnie płaskie na prawie dowolne podłoże: pcv, pleksi, blacha, płyty kompozytowe itp.
Folia polimerowa – przeznaczona jest na średnio i długo okresowe aplikacje. Podstawową różnicą w stosunku do folii monomerycznej jest jej większa elastyczność, która pozwala wyklejać np. większe przetłoczenia na karoserii samochodów.
Folia wylewana – dedykowana jest głównie do oklejania grafiką pełnych powierzchni samochodów lub zmiany koloru auta.
Folia perforowana OWV – przepuszczająca jednostronnie światło, mająca zastosowanie głównie przy aplikacji grafik na witrynach lub na wybranych szybach samochodowych.
Folia do podświetleń – stosowana w druku, do aplikacji grafik na licach kasetonów lub jako folia translucentna w jednolitym kolorze do podświetlenia np. liter świetlnych.
Folia szroniona – stosowana głównie w elementach do uzyskania efektu piaskowanego szkła. Nadaje szybom szlachetności i uroku.
Folia backlit – nazywana kliszą do podświetleń. Stosowana jest głównie do ramek ledowych, menuboardów lub elementów typu citylight, jako wymienny element z grafiką.
Folia odblaskowa – służy do oklejania elementów reklamy, w celu podkreślenia pewnych elementów w formie odbicia strumienia światła.