Slide background
Slide background
Slide background

Oklejanie samochodów

Oklejaniem samochodów zajmujemy się od kilkunastu lat, jesteśmy jedną z pierwszych agencji reklamowych w Białymstoku świadczących kompleksowo tą usługę. Przeszkolone i certyfikowane ekipy, praktycznie codziennie pracują nad uzyskaniem żądanego efektu na karoseriach aut naszych klientów. Cel oklejenia może być różny. Począwszy od oznaczenia samochodu danymi teleadresowymi swojej firmy, poprzez ujednolicenie kolorystyczne flot firmowych, a zarazem uzyskanie skutku reklamowego, kończywszy na wykreowaniu nowego wizerunku własnego auta przez nową stylizację nadwozia.

Oklejanie samochodów Białystok

Do aplikacji stosowane są folie tylko renomowanych producentów takich jak 3M i Oracal oraz używane markowe narzędzia, środki chemiczne , akcesoria do wrappingu. Do zabezpieczenia wydruków, stosujemy laminaty UV ( foliowe i płynne), które chronią aplikacje przed skutkami eksploatacyjnymi i warunkami zewnętrznymi.
Wartością dodaną oklejenia karoserii jest zabezpieczenie lakieru przed blaknięciem, co można wyraźnie zauważyć po usunięciu folii po kilku latach. Kolor lakieru pozostał nie zmieniony.

Samochód dostarczony do naszej firmy, musi być czysty i umyty bez woskowania, sprawny technicznie oraz wolny od korozji. Karoseria jest przez nas dokładnie oczyszczana i odtłuszczana oraz demontowane są niektóre elementy jak: listwy, lusterka, klamki itp.
Przy aplikacji przestrzegamy wytycznych producentów folii, w połączeniu z doświadczeniem aplikatorów, uzyskujemy zadowolenie naszych klientów, którzy wracają z następnymi realizacjami. Efektem jest wyklejenie przez naszą firmę kilku tysięcy pojazdów.
 

Najprostsze w formie, wykonanie prostych znaków graficznych i napisów za pomocą folii ploterowej.Takie oznakowanie auta najczęściej jest wybierane , gdy chcemy uzyskać szybki i czytelny przekaz z danymi kontaktowymi firmy

Oklejanie samochodów Białystok

Bardzo efektowna metoda wykorzystująca grafikę drukowaną w wysokiej rozdzielczości. Odpowiedni projekt dopasowany do stylistyki auta oraz jego przeznaczenia, przeistoczy twój samochód w mobilną reklamę. Do takich aplikacji stosuje się folie tzw. wylewane z dodatkowym zabezpieczeniem laminatem UV ( polecany i dedykowany laminat foliowy lub płynny).

Oklejanie samochodów Białystok

Technika mieszana, która umożliwia zastosowanie dwóch powyższych technik. Do takich aplikacji stosujemy folię drukowaną wylewaną i/lub folię polimerową. Jest to uzależnione od głębokości przetłoczeń karoserii . Grafika jest również zabezpieczana laminatami UV.

Oklejanie samochodów Białystok

Zmiana koloru auta powoduje, iż nie musisz przywiązywać się do jednego, narzuconego przez producenta lakieru. Zastosowana jednobarwna folia lub kompozycja kilku , może spowodować iż twój samochód zupełnie zmieni wygląd. Taki efekt tuningu kolorystycznego, można uzyskać stosują folie w wersjach z połyskiem i matowych, metalicznych czy z efektem perłowym. Dodatki można wykończyć np. folią strukturalną karbonową. Ta technika oklejenia, wymaga dużej dokładności i co z tym się wiąże czasu, by uzyskać zamierzony efekt.

Oklejanie samochodów Białystok

Odwiedź nasze biuro i wybierz odpowiednią opcję oklejenia samochodu – Oklejanie samochodów Białystok

Każdą realizację wykonujemy z największą starannością. Wszystkie operacje, od projektu, druku kończywszy na aplikacji wykonywane są w naszej firmie w Białymstoku. Stawiamy na dokładność i precyzję, co przenosi się na zadowolenie klienta, który czuje się bezpiecznie powierzając swój samochód w nasze ręce.